| Shans Tasarım | İzmir

Hikayemiz

Eros Tasarım, Endüstri Mühendisi Okşan Özdeker tarafından Türkiye’nin iki büyük firması ; E.C.A ve Philip Morris Sabancı ‘ daki 20 yıllık Kalite Güvence konusundaki çalışmamın ardından 2018 yılında kurulmuştur.

SHANS ilk markamızdır. Size ve evinize güzel enerji ve şans getirmesi için özenle tasarlanmaktadır.

Kalite konusunda uzun yıllar çalışmış olmamın tecrübesi ile, müşterilerimize en iyi kaliteyi sunmayı ve sürdürmeyi hedeflemekteyiz. Yolculuğumuz muhteşem mermer ile başladı. Amacımız; sizleri mermerin ham ve işlenmiş hali ile tanıştırmak, günlük hayatta kullanımını ve farklılığını arttırmaktır. Mermerin ihtişamını ve büyüsünü aksesuarlar ile zenginleştirebilmekteyiz. Özel ölçü ve tasarımlar, organizasyonlar için size özel çalışmalar yapabilmekteyiz.

SHANS olarak 2021 yazı itibarı ile, nakışlı, örgü ürünler ve marin ilavelerimiz ile ürün yelpazemizi renklendirdik. Kendi tasarladığımız ürün ve renk çeşitleri ile SHANS ürünlerinin bulunduğu ortamların enerjilerini yükseltmeyi hedefliyoruz.

SHANS tüm bunları yaparken yerel üretime destek olmaktan , önemli tedarikçimiz olan bayanlarla çalışmaktan ve herşeyden öte kazancının 6% lık kısmını TEV, Darülşafaka, Anadolu’da Kızım Var gibi STK larla gençlerimize burs olarak iletmekten ve müşterilerimizi de bu mutluluğa ortak olmasını sağlamaktan gurur duyar.

Okşan Özdeker